Login
hasło

pracuj z nami

Spodobała Ci się oferta naszych perfum ?
Chcesz kupować je po tańszej cenie ?
Masz ochotę na dodatkowe pieniądze?
to
Zostań naszą Konsultantką / Konsultantem !!!

oferujemy Ci nieograniczone możliwości zarobku, bezpłatne spotkania i szkolenia,
pracę bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych jak i terytorialnych - po prostu pracujesz ile chcesz , gdzie chcesz i kiedy chcesz :-)

Firma HVN nie stosuje żadnych dodatkowych opłat typu: opłaty manipulacyjne, roczne itp.
Nie stawiamy progów minimalnych zakupów.

Zapraszamy Cię do magicznego świata zapachów !!!

Chcesz dowiedzieć się więcej ?
Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy a odezwiemy się do Ciebie

Dołącz do nas !!!

Imię
Nazwisko
Ulica
nr. domu
Kod pocztowy
Miasto
tel. kom.
IDK
E-mail*
Twoja opinia i dodatkowe zapytania

 

Dlaczego warto zostać konsultantem "HEAVEN"?
Po pierwsze
Dużo osób przyciąga do firmy fakt posiadania doskonałej linii produktów oraz konstrukcja planu rabatowego, który pozwala w krótkim czasie osiągnąć wysokie dochody zarówno z własnej sprzedaży jak również z budowania grupy sprzedażowej.

Po drugie
Cena produktów została tak skalkulowana , aby zadowolić konsumentów i zachęcić konsultantów do aktywnej działalności.

Po trzecie
Zachęcając do współpracy innych , możesz w szybkim tempie uzyskać pełną niezależność finansową, oraz pomóc coraz szerszemu gronu ludzi zrealizować swoje marzenia. Nowe kontakty to nie tylko nowe znajomości , ale także doświadczenie we współpracy z ludźmi i wbudowaniu własnego biznesu. Wraz z rozwojem Twojej kariery rozwijasz się podczas szkoleń z zakresu psychologii i biznesu. Będziesz miał możliwość uczestnictwa w wielu wyjazdowych seminariach. Udział w organizowanych konkursach przysporzy Ci niezapomnianych wrażeń, zwyciężając staniesz się posiadaczem wielu nagród , wolny czas spędzisz na atrakcyjnych wycieczkach. W pracy zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony sponsorów , pracowników biur i centrali.

    Jeżeli wykorzystasz zawarte w tym poradniku informacje - okaże się , że korzyści jest znacznie więcej. Decyzja czy zostaniesz tylko na poziomie zadowolonego Stałego Klienta , czy też zechcesz spróbować swoich sił jako aktywny konsultant zależy tylko od Ciebie.

Jak rozpocząć karierę konsultanta? - To prostsze niż myślisz!!!


    Pierwszym i najważniejszym krokiem jest poznawanie produktów. Wypróbujcie Państwo nasze produkty na własnej skórze, zapoznajcie z nimi Waszą rodzinę i znajomych. Stwórzcie także swoim klientom możliwość wypróbowania oferowanych produktów -to najłatwiejszy sposób sprzedaży. Wykorzystujcie Państwo również każdą sposobność do poszerzania wiedzy o naszych produktach -czytajcie materiały informacyjne naszej firmy, bierzcie udział w organizowanych przez nas seminariach szkoleniowych, zdobywajcie doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży.

Odpowiednio wykorzystana wiedza i doświadczenie pozwolą Wam zaproponować każdemu z klientów produkt zgodny z jego indywidualnymi potrzebami.


REJESTRACJA DYSTRYBUTORA - formularz rejestracji .
Każda osoba pełnoletnia może stać się pełnoprawnym konsultantem firmy "HEAVEN" po podpisaniu umowy Konsultanta- Dystrybutora i wykupieniu tzw. Startera.

Mianem startera określamy:
1. Teczka + materiały pomocnicze, cena 70 PLN
2. Teczka + materiały pomocnicze +2 produkty, cena 90 PLN

Wartość punktowa startera = 0 pkt.

Podpisując umowę Konsultanta automatycznie uzyskałaś(eś) prawo do zakupu perfum w cenach hurtowych , a także dalszej odsprzedaży.

Zakupu możesz dokonywać w dowolnych ilościach i dowolną ilość razy (liczy się suma punktów z tego okresu).